مجله اینترنتی واژه چی

مجله اینترنتی واژه چی

به وبلاگ من خوش آمدید

ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

ثبت نام و شرکت در آزمون فوق و همچنین ثبت نام برای بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور که از یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹ آغاز شده و به منظور ارائه تسهیلات برای متقاضیانی که نسبت به ثبت نام اقدام نکرده بودند، مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز ۲۶ آذر ۹۹ تمدید شده است.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود.

متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌توانند با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان سنجش منتشر شده است، در آزمون ثبت نام کنند.

طبق آخرین آمار اعلام شده تاکنون تعداد ۲۸۵ هزار و ۲۴۶ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ خردادماه ۱۴۰۰برگزار خواهد شد.نوشته شده توسط مجله اینترنتی واژه چی در سه شنبه 25 آذر 1399

انصارالله: بعد از توقف جنگ و محاصره، مذاکره می‌کنیم

محمدعلی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن در توییتی گفت: ائتلاف سعودی خواهان مذاکره است درحالی که تجاوز و محاصره ادامه دارد. هیچ مذاکره‌ای با وجود ادامه تجاوز و محاصره نخواهیم داشت. امروز به آن‌ها می‌گوییم دروازه صلح باز است و کلید مذاکره در دستان شماست و معادله واضح است.

الحوثی گفت: به چیزی که با محاصره و تجاوز روی آن حساب باز کرده‌اید، نخواهید رسید.

الحوثی ژوئن از آمادگی دولت صنعا برای رفتن به عربستان جهت امضای سند راهکار فراگیر خبر داد و گفت که دولت صنعا آماده مذاکره است.

از سوی دیگر محمدعلی الحوثی گفت: ما در صورتی که درخواست کنند حفاظت از بنادر عربستان را بررسی خواهیم کرد به ویژه اینکه به نظر می‌رسد آمریکا و انگلیس شکست خورده‌اند.

وی با اشاره به هدف قرار گرفتن نفتکش در بندر جده توسط یک قایق بمب‌گذاری شده، گفت: نهاد امنیتی و نظامی یمن مهارت زیادی در مبارزه با تروریسم آمریکایی و شاخه‌های آن دارد.

شرکت کشتیرانی هافنیا دوشنبه اعلام کرد دلیل انفجار نفتکش این شرکت در بندر جده عربستان برخورد با یک شئ از منبع خارجی ناشناس بوده است.نوشته شده توسط مجله اینترنتی واژه چی در سه شنبه 25 آذر 1399

ابتلای پرندگان در دریاچه چیتگر به آنفلوآنزا تایید نشد

طی هفته‌های گذشته گزارش‌هایی مبنی بر مشاهده این بیماری در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی باعث افزایش نگرانی‌ها از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر کشور شده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران ضمن اشاره به مشاهده چند بال پرنده مهاجر تلف شده در دریاچه چیتگر گفت: سازمان دامپزشکی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان را به‌عنوان عامل مرگ این پرندگان تایید نکرده است.

محمد کرمی ضمن بیان اینکه تاکنون هیچ مورد آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده یا گزارش نشده است، اظهار کرد: در هفته گذشته ۳ مورد تلفات پرندگان مهاجر را در دریاچه چیتگر تهران شاهد بودیم که آن را به سرعت به سازمان دامپزشکی اعلام کردیم تا از این پرندگان نمونه‌برداری کنند.

وی ادامه داد: سازمان دامپزشکی براساس آزمایشات و بررسی‌های انجام شده اعلام کرد که تنیجه نمونه‌ها درباره ابتلای پرندگان تلف شده به بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان منفی بوده است.

کرمی با اشاره به افزایش حساسیت‌ها در گشت و پایش محل‌های تجمع پرندگان مهاجر از اوایل پاییز هر سال خاطرنشان کرد: دریاچه چیتگر یکی از محل‌های تجمع برخی گونه از پرندگان مهاجر است که در این فصل مورد بازدید و نظارت از سوی اداره حفاظت محیط زیست تهران قرار می‌گیرد و ما به محض مشاهده چند مورد تلفات در این منطقه این موضوع را به دامپزشکی اعلام می‌کنیم تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند و از لاشه پرندگان نمونه‌برداری کنند.

رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران درباره علل احتمالی تلفات پرندگان مهاجر در دریاچه چیتگر گفت: دلایل مختلفی ممکن است منجربه به مرگ این پرندگان شده باشد البته به احتمال زیاد این پرندگان به‌علت طولانی بودن مسیر پرواز یا تغذیه نامناسب ضعیف و در نهایت تلف شده بودند.

کرمی در پایان صحبت های خود تاکید کرد: اگر موردی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده، گزارش و تایید شود، پروتکل‌های بهداشتی سازمان دامپزشکی اجرایی و رعایت می‌شود.نوشته شده توسط مجله اینترنتی واژه چی در سه شنبه 25 آذر 1399

مطالب پیشین

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 ... 8 صفحه بعد


Powered By LOXBLOG.COM Copyright © 2009 by vazhechi